Řídíme vývoj inovativních projektů. Objevte svoji příležitost

Projektový manažer

Škoda Auto má na svém kontě řadu inovativních projektů a neustále vznikají projekty nové. Naši projektoví manažeři mají za úkol tyto inovace plánovat, koordinovat a zdárně dovést do stanoveného cíle.

V čem spočívá práce projektového manažera či manažerky?

Pokud chcete, aby byla vaše práce pestrá, projektový management vás nadchne. Můžete řídit projekty v oblasti marketingu, obchodu, ale i technického vývoje nebo IT. Láká vás víc výroba? Stůjte v čele projektů, které vylepšují naše vozy nebo třeba kapacity výrobních linek. Zakládáme si na týmové práci, proto budete spolupracovat s celou řadou dalších oddělení a koncernovými partnery. Ukážeme vám, že i práce projektového manažera může být kreativní a mít přesah do dalších oborů.

Co byste měli umět?

Dobře komunikovat, mít organizační talent a trpělivost. A když jde do tuhého, povzbudit tým a motivovat. Odměnou vám bude inovativní projekt, pod který se můžete podepsat.

Chcete vědět více?

Potřebujete více informací?
Náš náborář Michal vám rád odpoví na jakékoliv dotazy.

Michal Korčak

  • Recruiter - Technický vývoj
  • Život ve Škoda Auto

    V průzkumech oblíbenosti zaměstnavatelů se dlouhodobě umisťujeme na předních příčkách. Naši zaměstnanci jsou pro nás totiž vždy na prvním místě. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.