Zaměstnanecké benefity

Naši zaměstnanci získávají celou řadu zajímavých benefitů, které jsou zaměřeny jak na pracovní život, tak na volnočasové aktivity. Mrkněte sami, určitě je z čeho vybírat.

To nejlepší, co na vás čeká

Výhodný pronájem vozu

Roční bonus

Dotované stravování

5 týdnů dovolené

Příspěvek na doplňkové penzijní spoření 1 700 Kč měsíčně

Možnost vzdělávání a kariérního růstu

Nekuřácké prostředí

Máme toho ale ještě mnohem víc!

Pro váš komfort uděláme maximum. Životní pohoda našich zaměstnanců je pro úspěch značky ŠKODA AUTO nezbytnou součástí.

Týden dovolené navíc

Když si u nás plánujete dovolenou, počítejte rovnou s jedním týdnem navíc. Máme pro vás také výhodné pojištění na cesty nebo příspěvek na rekreaci. Ve ŠKODA AUTO si zkrátka cestování užijete.

Jedeme v tom s vámi

V životě vám to chceme co nejvíc ulehčit. Hodilo by se vám auto na svatbu či při uzavření registrovaného partnerství? Máte ho mít! Čekáte radostný přírůstek do rodiny? Nezapomeňte si od nás vyzvednout finanční příspěvek, který určitě oceníte. Je toho ale daleko víc!

Střecha nad hlavou

Víme, jak obtížné může být sehnat vlastní bydlení. My vám s tím pomůžeme. Využít můžete například výhodné firemní ubytování či bezúročné zápůjčky na bydlení – na koupi bytu nebo domu, rekonstrukci nebo modernizaci bydlení.

Zdraví je na prvním místě

Zdravotnické centrum sídlí přímo v prostorách závodu v Mladé Boleslavi. Připravena je zde pro vás široká nabídka rehabilitačních, rekondičních a preventivních zdravotních programů.
kamiq

Já a moje ŠKODA

Vůz ŠKODA může být váš dřív, než řeknete švec. Máme pro vás výhodné pronájmy i zajímavé slevy na pořízení nového či ojetého vozu. Se slevou můžete počítat také u pojištění a pořízení originálních dílů nebo příslušenství pro vašeho miláčka.

Nové příležitosti

Každý zaměstnanec má přístup k interní burze práce, která obsahuje celou řadu zajímavých příležitostí. Například když budete mít mezinárodní pracovní ambice, můžete i na delší dobu vycestovat do světa sbírat zkušenosti.

Rozvoj pro každého

O váš odborný a v mnoha ohledech i osobní rozvoj se postará ŠKODA Akademie. V její nabídce naleznete celou řadu programů, které prohlubují profesní znalosti a dovednosti, nebo také jazykové kurzy.

Technická podpora

Ve Škoda Auto se můžete těšit na výhodný tarif od mobilního operátora T-Mobile a také na zajímavé slevy na pořízení výpočetní techniky a softwaru. A pozor, týká se to i vašich rodinných příslušníků.

Jídlo za hubičku

Snídaně, svačiny, k obědu výběr ze 6 jídel, včetně minutek a salátů, na závěr skvělý dezert. U nás se o stravu starat nemusíte. Vše je zajištěno, a to za ceny, o kterých si ostatní můžou nechat jen zdát.

Zodpovědný přístup

V rámci našeho zodpovědného přístupu jsme pro vás připravili celou řadu měsíčních příspěvků. Využít je můžete například na jesle nebo doplňkové penzijní spoření. Dále jsou tu pracovní volna s náhradou mzdy, třeba za vykonané noční práce. Je toho ale daleko víc.