hero-image

Hledáme potenciál a sílu trhu. Buďte u toho i vy

Marketingové specialisty a ekonomy ve ŠKODA AUTO spojují nejen data a čísla. Ale především snaha o rozvoj celé firmy tak, aby se co nejvíc naplnil její tržní potenciál.

V čem spočívá práce marketérů a marketérek, kteří mají přesah do byznysu?

Jste obchodník každým coulem a nebojíte se ani těch největších byznysových výzev? Pomozte nám budovat stabilní firmu, která je vždy o krok napřed. Vymýšlejte marketingové strategie a eventy, formujte produktový marketing, stavte online i offline kampaně nebo tvořte naše HR a PR aktivity. A protože svou práci musíme prodávat, potřebujeme také odborníky na finance, od účetnictví až po daně. Nebo spolupracujte s importéry či dealerskou sítí a dejte o nás vědět celému světu. Chceme být zkrátka vidět a slyšet – ukažte nám, jak na to.

Co byste měli umět?

Stát si za svými nápady a návrhy, mít slabost pro brand a dostatek fantazie. Pokud máte hlavu plnou nápadů, u nás je všechny zúročíte.

Koho momentálně hledáme


Život ve ŠKODA AUTO

V průzkumech oblíbenosti zaměstnavatelů se dlouhodobě umisťujeme na předních příčkách. Naši zaměstnanci jsou pro nás totiž vždy na prvním místě. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.

Naše příběhy

Odebírat

Chcete vědět více?

Potřebujete více informací? Náš náborář Michal vám rádi odpoví na
jakékoliv dotazy.

Naši náboráři

Michal Korčak