Zpět na vyhledávání

Specialista vývoje - výzkum zákaznických zkušeností a požadavků UX pro celý vůz (m/ž)

ID 3757 okres Mladá Boleslav

Zajímáte se o auta a hledáte stabilní zaměstnání? Chcete tvořit něco krásného a užitečného? Tak přijďte podpořit náš škodovácký tým
 
Co u nás budete dělat?
• Navrhovat a provádět výzkum uživatelských/zákaznických potřeb a zkušeností s vozem, zajišťovat analýzu a vyhodnocení
• Analyzovat a vyhodnocovat použitelnost technických konceptů, ověřovat splnění požadavků na použitelnost z pohledu uživatele v rámci celého vozu
• Porovnávat koncepty předsériových, sériových a konkurenčních vozů v celém voze z pohledu uživatele
• Zastupovat uživatele na produktových jednáních
 

Co musíte znát, mít a umět?
• Dokončené vysokoškolské vzdělání v technickém směru
• Základní znalost CX / UX / UI a metod výzkumu povinná, pokročilá teoretická i praktická znalost včetně  ResearchOps velkou výhodou
• Znalost AJ (úroveň B2) a Znalost BJ (úroveň A1) pro denní komunikaci se zahraničními kolegy a dodavateli i některé naše interní schůzky jsou v AJ/NJ
• Znalost CJ (úroveň A1)
• Odbornou praxi: 1-2 roky v oboru
 
 
Co od nás můžete získat?
• Chcete občas pracovat z domova? Není problém, s nadřízeným se vždy domluvíte.
• Projektové metodiky, technické a technologické standardy a další dovednosti v automotive oblasti získáte formo vzdělávacích kurzů a školení.
• Své jazykové dovednosti si rozšíříte jak formou jazykových kurzů, tak každodenním použitím při komunikaci s kolegy a dodavateli ze zahraničí.
• Kanceláře, ve kterých se budete cítit opravdu dobře. Vývojová centra, která nabízejí nejnovější technologie pro práci.
• Volnější pracovní dobu. Pracujeme 7,5 hodin denně. Pevně určený čas je od 9.00 – 14.00. Pak už je jen na vás, jestli si raději přivstanete, nebo budete pracovat déle do odpoledne.
• Nabízíme možnost dlouhodobě vycestovat do zahraničí (1–2 roky), a to i s celou rodinou. Získejte nové životní i pracovní zkušenosti mimo Českou republiku.
• Chcete se zdokonalit v projektovém řízení, osvojit si nové manažerské schopnosti nebo vypilovat cizí jazyk. Máme pro vás školení, která vám v tom pomohou.
 
Co vám bude dělat radost?
• Každý rok na vás čeká 13. mzda, jako poděkování za vaši dobrou práci.
• Vyplácíme každoroční bonus na základě hospodářských výsledků společnosti. Protože když se daří nám, chceme, aby se    dařilo i vám.
• Přispějeme vám na penzijní připojištění částkou 1900,- měsíčně.
• Nemyslíme jen na budoucnost vozů Škoda, ale i vaší rodiny. Při narození dítěte vám vyplatíme částkou 10.000, -
• Vážíme si věrnosti a věříme v dlouhodobou spolupráci. Každých pět let dostanete speciální odměnu za věrnost (1.000,- za každý odpracovaný rok).
• 5. týden dovolené navíc. Jestli pojedete k moři nebo na hory je už na vás.
• Na dovolenou vám dáme nejen volno, ale i finanční příspěvek. Při využití služeb našich partnerů budete mít nárok na příspěvek 2900 Kč na dospělou osobu / 1500 Kč na dítě.
• Volné dny pro zvláštní příležitosti – svatba, stěhování, narození dítěte. Jsou chvíle, kdy práce může jít prostě stranou.
• Pluxee karta, kterou můžete využít pro zpestření volného času. Dopřejte si lístky do divadla, běžte si zasportovat nebo si   užijte relax v sauně/wellnessu. Možností je opravdu hodně.
• Vyberte si jídlo v naší restauraci od 40 Kč, máme výběr až 10 jídel každý den, nápoj zdarma.
• Vaše dobrá kondice a pevné zdraví je naší prioritou, proto máme pro naše zaměstnance k dispozici interní polikliniku.  
• Výhodný zaměstnanecký pronájem vozu Škoda a slevu při koupi nového vozu.
• Bezúročnou zápůjčku až 600.000, - na bydlení, rekonstrukci nebo koupi nového vozu Škoda.

Vybrat soubor Maximální velikost 10 MB.
Přidat další soubory