hero-image

Tvoříme svět technologií. Buďte u toho s námi

Technické inženýry najdete v oblasti od technického vývoje přes logistiku až po výrobu. Všude tam na ně totiž čekají výzvy technického i organizačního rázu.

V čem spočívá práce technických inženýrů a inženýrek?

Představte si, že z linky právě vyjelo auto, složené z komponentů, které jste vytvářeli. Pocit k nezaplacení! Staňte se vývojovým inženýrem a dejte podobu našim vozům, od světlometů přes chladiče až po podvozky a kola. Nebo radši zdokonalujte výrobní linku, plánujte výrobu a zefektivněte automatizaci či logistiku. Objevovat s námi můžete i možnosti průmyslu 4.0. K ruce vám bude celý koncern Volkswagen – auto je týmovým dílem, které je radost tvořit.

Co byste měli umět?

Spolehlivost, cit pro detail, přesnost, komunikační a organizační talent. To všechno jsou klíčové dovednosti, bez kterých se technici neobejdou – vždyť na nich stojí celý výrobní proces. Výsledek precizní práce? Vozidla, která ponesou váš rukopis.

Život ve ŠKODA AUTO

V průzkumech oblíbenosti zaměstnavatelů se dlouhodobě umisťujeme na předních příčkách. Naši zaměstnanci jsou pro nás totiž vždy na prvním místě. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.

Naše příběhy

Odebírat

Chcete vědět více?

Potřebujete více informací? Náš náborář Michal vám rádi odpoví na
jakékoliv dotazy.

Naši náboráři

Michal Korčak