Tvoříme svět Škoda Auto. Objevte svoji příležitost

Ostatní

Škoda nabízí spousty nejrůznějších odvětví, oddělení a především široké pole uplatnění a růstu pro nejrůznější profese – od hasičů přes učitele angličtiny až po právníky, nebo lékaře.

Jaké uplatnění u nás najdete?

Naši zaměstnanci jsou pro nás vždy na prvním místě. A nejen díky tomu fungujeme jako jedna velká rodina, která společně buduje svět Škoda Auto. Ten poskytuje všem našim lidem moderní, stabilní a potřebné zázemí. Proto u nás najdete i hasiče, právníky, lékaře, nebo třeba strojvedoucí. Ti všichni jsou totiž nepostradatelnou součástí, a i díky nim funguje Škoda tak, jak má. Kromě stabilního a kvalitního zázemí máme pro každého i řadu nejrůznějších benefitů. Ty zpříjemní nejen pracovní, ale především volný čas.

Svět Škoda Auto je každým dnem větší, proto neustále hledáme nové kolegy nejrůznějších profesí. U nás najde uplatnění opravdu téměř každý.

Chcete vědět více?

Potřebujete více informací?
Náš náborář Michal vám rád odpoví na jakékoliv dotazy.

Michal Korčak

  • Recruiter - Technický vývoj
  • Život ve Škoda Auto

    V průzkumech oblíbenosti zaměstnavatelů se dlouhodobě umisťujeme na předních příčkách. Naši zaměstnanci jsou pro nás totiž vždy na prvním místě. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.