Spojujeme svět IT s automotive. Objevte svoji příležitost

IT Specialista

IT odborníci ve Škoda Auto pracují s těmi nejmodernějšími technologiemi na řadě unikátních projektů. Škoda IT se prolíná napříč všemi odděleními a bez IT odborníků by nevyjelo z výroby jediné auto.

V čem spočívá práce IT specialistů a specialistek?

Automobilka bez informačních technologií je jako auto bez kol. Daleko se bez nich nedostane. Objevujte s námi možnosti personalizace vozů, posouvejte dál automatizaci nebo navrhujte systémy, bez kterých se neobejde výroba, sklad ani naše dealerská síť. Spolupracovat s vámi budou odborníci z celé firmy i koncernu Volkswagen. Zjistěte, co může přinést nevídané propojení expertiz. Kdo ví, třeba z linky jednou vyjede samořiditelné auto, které na silnici poprvé vyzkoušíte právě vy… Pojďme budoucnost nepředvídat, ale tvořit.

Co byste měli umět?

Rychle a efektivně komunikovat. Zachovat chladnou hlavu, i když se objeví error. Sledovat trendy v IT a mít chuť posouvat hranice lidského poznání.

Chcete vědět více?

Potřebujete více informací?
Náš náborář Michal vám rád odpoví na jakékoliv dotazy.

Michal Korčak

  • Recruiter - Technický vývoj
  • Život ve Škoda Auto

    V průzkumech oblíbenosti zaměstnavatelů se dlouhodobě umisťujeme na předních příčkách. Naši zaměstnanci jsou pro nás totiž vždy na prvním místě. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.