hero-image

Spojujeme svět IT s automotive. Buďte u toho s námi

IT odborníci ve ŠKODA AUTO pracují s těmi nejmodernějšími technologiemi na řadě unikátních projektů. ŠKODA IT se prolíná napříč všemi odděleními a bez IT odborníků by nevyjelo z výroby jediné auto.

V čem spočívá práce IT specialistů a specialistek?

Automobilka bez informačních technologií je jako auto bez kol. Daleko se bez nich nedostane. Objevujte s námi možnosti personalizace vozů, posouvejte dál automatizaci nebo navrhujte systémy, bez kterých se neobejde výroba, sklad ani naše dealerská síť. Spolupracovat s vámi budou odborníci z celé firmy i koncernu Volkswagen. Zjistěte, co může přinést nevídané propojení expertiz. Kdo ví, třeba z linky jednou vyjede samořiditelné auto, které na silnici poprvé vyzkoušíte právě vy… Pojďme budoucnost nepředvídat, ale tvořit.

Co byste měli umět?

Rychle a efektivně komunikovat. Zachovat chladnou hlavu, i když se objeví error. Sledovat trendy v IT a mít chuť posouvat hranice lidského poznání.

Život ve ŠKODA AUTO

V průzkumech oblíbenosti zaměstnavatelů se dlouhodobě umisťujeme na předních příčkách. Naši zaměstnanci jsou pro nás totiž vždy na prvním místě. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.

Naše příběhy

Odebírat

Chcete vědět více?

Potřebujete více informací? Náš náborář Michal vám rádi odpoví na
jakékoliv dotazy.