Objevujte s námi svět techniky

Krok za krokem, srozumitelně a zábavně. Stačí vám jen touha poznávat.

Proč se lidé bojí exaktních věd, jako je matematika nebo fyzika? Za všechno může strach z nudných čísel a složitých vzorečků. Technika přitom dokáže být dobrodružná, plná překvapení a nečekaných objevů. Vždyť je všude kolem nás. Dovoluje nám komunikovat s našimi blízkými pouhým stiskem tlačítka, nacházet nová témata v hlubinách internetu nebo vyrazit za poznáním i do vzdálených zemí. Technické obory jsou naší přítomností, ale především budoucností. Buďte její součástí.  

Technicky zaměřené profese budou žádané. Dnes i v následujících letech. Také my ve Škodě Auto potřebujeme talentované odborníky, kteří nám pomůžou vymýšlet nové technologie. Inovátory s nadšením pro udržitelnost. Zvídavé průzkumníky. Pro techniku chceme nadchnout děti i dospělé. Studenty, rodiče i učitele.  

Spojili jsme se s vysokými školami a odborníky z mnoha oborů. Přinášíme rozmanité materiály nabité informacemi. Pro výuku i samostudium. Rodiče se dozví, jak dětem cestu k technice otevírat již od malička. Učitelé a studenti na platformě Škoda Edu najdou šikovné studijní podklady, které jim přiblíží svět exaktních věd i automobilový průmysl. Prozkoumejte i tipy na akce, kde můžete kouzlo techniky zažít na vlastní kůži. A možná jí zcela propadnout. 

Začněte objevovat

Začtěte se do článků. Vyzkoušejte praktické tipy i učební pomůcky.

Kam za poznáním?

Nebyly nalezeny žádné události

9

listopad

Poznejte náš EDU.LAB kamión v Žilině

čtvrtek, 9. listopadu 2023–pátek, 10. listopadu 2023

Žilina

vstup volný

Detail akce

7

listopad

Poznejte náš EDU.LAB kamión v Trenčíně

úterý, 7. listopadu 2023–středa, 8. listopadu 2023

Trenčín

vstup volný

Detail akce

30

říjen

Poznejte náš EDU.LAB kamión ve Strakonicích

pondělí, 30. října 2023–čtvrtek, 2. listopadu 2023

Strakonice

vstup volný

Detail akce
Škoda Edu Promo image

Vyzkoušejte si zábavné pokusy

Objevujte pracovní listy