Kde se s námi můžete setkat?

Formula Student| Czech Republic 2018
Most
Pátek 3 Srpen

Formula Student
Czech Republic 2018

Autodrom MOST

Formula Student je soutěží, ve které studenti technických vysokých škol po celém světě porovnávají síly při vývoji, konstrukci a následných závodech vozů formulového typu.

Proběhlé události
Jobs Dev
Praha
Sobota 19 Květen

Jobs Dev

PVA EXPO

Druhý ročník veletrhu pracovních příležitostí pro seniorní programátory. Potkáte zde nové lidi a objevíte komunity, o nichž jste možná ani nevěděli. Zjistíte, jaké nároky mají velké firmy a zda by o vás měli zájem, nebo si s nimi rovnou na veletrhu domluvíte pohovor. Veletrh je obsahově zaměřený na zkušené programátory, ale otevřený je všem a registrace je zcela zdarma. Přijít, navázat kontakty, vzdělat se a zjistit, jak si stojí na trhu a v kariéře, může úplně každý.

JobFair.COOL
Brno
Středa 16 Květen

JobFair.COOL

BVV, pavilon P

Veletrh práce JobFair.COOL vznikl na podnět vystavujících firem, jako samostatná akce při konání Veletrhu Věda Výzkum Inovace, který se již tradičně koná na brněnském výstavišti. V polovině května 2018 se potkávají celkem 3 akce v jednom pavilonu, což přidává na významu jak pro vystavující, tak především pro návštěvníky. A nabídka je více než lákavá! Na jedné straně Veletrh Věda Výzkum Inovace, spolu s ním startupový festival a konečně veletrh práce JobFair.COOL.

Konference Excel@FIT
Brno
Čtvrtek 3 Květen

Konference Excel@FIT

FIT VUT Brno

Prezentace zajímavých nápadů, technických řešení a odborných výsledků. Sdílení myšlenek a zkušeností. Zázemí pro studenty k prezentaci jejich činnosti. Setkávání lidí z průmyslu, výzkumníků a studentů.

Veletrh pracovních příležitostí PerFEKT
Brno
Čtvrtek 26 Duben

Veletrh pracovních příležitostí PerFEKT

FEKT VUT

Tradiční veletrh pracovních příležitostí perFEKT JobFair 2018 se uskuteční na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií v Brně. Za uplynulé tři ročníky se veletrhu zúčastnilo v průměru na 750 studentů Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií a Fakulty informačních technologií.

Night of Chances Technology
Praha
Středa 18 Duben

Night of Chances Technology

FIT ČVUT

Využij příležitost učit se od expertů, zjistit kam směřují největší firmy a otestovat si své znalosti v praxi. #NOC je tvojí zkratkou k aktualizaci na nový semestr.