Kde se s námi můžete setkat?

Bad Gastein
Čtvrtek 8 Únor

MountWork

Bad Gastein

MountWork tým nabízí jedinečnou příležitost, jak zažít pohovor bez stresu a kravaty. Stačí do 31. 12.2017 vypracovat on-line případovou studii na jedno z témat a pokud uspějete, otevřete si cestu ke spolupráci s mezinárodně úspěšnou firmou a navíc se můžete dostat i na velkolepou lyžovačku přímo v rakouských Alpách! Registrujte se na stránkách MountWork a do 14. 1.2018 zjistíte, jestli začít voskovat lyže.

Proběhlé události
Praha
Středa 13 Prosinec

BEST Hack Day 2017

Nová budova ČVUT (FA/FIT)

Hlavním cílem je rozvoj studentů IT a jejich seznámení s problémy z firemní praxe. Vítězný tým může dostat šanci, dle rozhodnutí ŠKODA AUTO, dokončit navrženou aplikaci do fáze MVP (Minimum Viable Product).

Liberec
Středa 6 Prosinec

T-Fórum 2017

Areál TUL

IAESTE LC LIBEREC pořádá již 22. ročník veletrhu pracovních příležitostí T-Fórum 2017 v areálu Technické univerzity v Liberci. Očekávaná návštěvnost studentů ze 6 fakult TUL.

Praha
Sobota 2 Prosinec

Unihunt 2017

Výstaviště Praha

Přijď se seznámit s firmami, které hledají UX designéry a poznat je osobněji než jen z obyčejného inzerátu! Zjisti, jaké mají nároky a zda by i ony o tebe měli zájem. Je to ideální příležitost si udělat lepší představu o pracovním trhu v UX sféře a tvé pozici v něm. Mimo to zde budeš mít příležitost se setkat s největším množstvím UX designérů na jedné akci tady u nás v ČR. Potkáš staré známé a kolegy a budeš se moci seznámit s novými!

Zittau / Görlitz
Čtvrtek 30 Listopad

Jobbörse »WANTED!«

Hochschule Zittau / Görlitz

Na veletrhu se představí vystavovatelé z různých odvětví, a to jak na národní, tak na mezinárodní úrovni. Cílem akce je prezentace společností a jejich nabídek pro studenty. Pro návštěvníky je připravený doprovodný program s kariérními tématy.

Brno
Středa 22 Listopad

JobChallenge

BVV (Veletrhy Brno), Pavilon A1

Veletrh JobChallenge je jedním z největších veletrhů práce v ČR. Pořádají ho Masarykova univerzita, Mendelova univerzita v Brně a Vysoké učení technické v Brně. Každý rok ho navštíví téměř 3 000 studentů a více než 90 zaměstnavatelů. Studentům usnadňuje orientaci na trhu práce a pomáhá jim objevit nové možnosti pracovního uplatnění.

Mohlo by vás zajímat

Elektronické knihy zdarma

Naše knihovna nabízí celou řadu vzdělávacích titulů, které vám pomohou nejen v kariéře.

Chci eBook
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
OK Více informací