Rozšiřujeme tým
Technického vývoje

Pojďte s námi tvořit automobily budoucnosti

V současné době hledáme talenty pro jednu z klíčových oblastí, která významně promluví do vývoje příštích generací vozů ŠKODA AUTO. Čeká vás tým plný profesionálů a moderní prostředí vybavené špičkovými technologiemi.

Na čem budete pracovat?

Elektromobilita

V této oblasti jsme svědky prudkého vývoje trendů a nových technologií. V současnosti jsou baterie do elektromobilů stále příliš těžké a dojezdová vzdálenost, kterou na jedno nabití umožňují, nedostatečná. Naším cílem je, aby se dojezd elektrických automobilů v blízké budoucnosti pohyboval mezi 400 až 500 kilometry. Staňte se součástí dalšího vývoje této klíčové oblasti právě vy.

Sci-fi? Ne, váš projekt!

Budoucnost automobilového průmyslu nabízí netušené možnosti. Například do roku 2050 budou interiéry vozů v porovnání s těmi dnešními k nepoznání. Na volant můžete rovnou zapomenout. Ten se vysune jen v případě nouze jako záchranný kruh, pokud ve vašem voze selžou systémy umělé inteligence. Na vývoji tohoto a celé řady dalších systémů budoucnosti se budete přímo podílet i vy.

Zátěžové testy

Před vstupem vozu do sériové výroby je nutné důkladně otestovat každou jeho část. Budete se podílet na zkouškách, které využívají simulací, klasických crash testů a dalších typů zatížení. Například při testu v ledové komoře je teplota nastavena na arktických až minus 40 °C. Další extrémní podmínky hledáme po celém světě, jezdíme ve skandinávských zemích na zamrzlých jezerech, opačný extrém testujeme na suchých horkých pouštích. I toho můžete být součástí.

Život ve ŠKODA AUTO

V průzkumech atraktivity zaměstnavatelů se dlouhodobě umisťujeme na předních příčkách. Naši zaměstnanci jsou pro nás vždy na prvním místě. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.

Benefity

Pro váš profesní i osobní růst děláme to nejlepší.

Příspěvek na dovolenou 5 týdnů dovolené Výhodné pronájmy vozu Vzdělávací a rozvojové programy Stravování za výhodné ceny Výhodné zápůjčky na bydlení

V Mladé Boleslavi to žije

Moderní město, které je sídlem našeho hlavního závodu, nabízí veškerou občanskou vybavenost a hustou dopravní síť. Najdete zde obchodní centra a supermarkety. Kvalitně se tu najíte, kulturně vyžijete či aktivně strávíte volný čas.

Praha
40 min
Pec pod Sněžkou
1h 30m
Liberec
35 min

Jaké pozice právě obsazujeme

Nevybrali jste si? Podívejte se na kompletní přehled aktuálně obsazovaných pozic.

Kontakt

Jindřich Krásný

Jindřich Krásný

Recruiter – Technický vývoj

+420 775 010 319
Jana Rakouská

Jana Rakouská

Recruiter – HR, Nákup, Technický vývoj

+420 604 292 688
Michal Korčak

Michal Korčak

Recruiter – Technický vývoj

+420 730 862 764
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
OK Více informací