Jsme ŠKODA IT

Vystupte z řady a pojďte tvořit budoucnost

V současné době hledáme talenty pro jednu z klíčových oblastí automobilky ŠKODA AUTO. Podílet se budete na vývoji sofistikovaných informačních a výpočetních systémů. Čeká vás tým plný profesionálů a moderní prostředí vybavené špičkovými technologiemi.

Na čem budete pracovat?

Montáž ve virtuální realitě

Náplní vaší práce bude provádění simulací finálních zkoušek montáže, které vždy spolehlivě ukáží, zda lze do vozu montovat díly podle navrženého postupu. A také se budete podílet na dalším vývoji softwaru určeného pro simulaci.

High Performance Computing

Tým HPC zodpovídá za chod superpočítače, na kterém zejména konstruktéři z Technického vývoje provádí výpočty a simulace nezbytné pro vývoj nových vozů. Součástí vaší každodenní činnosti bude úzká spolupráce a komunikace s vývojáři při řešení jednotlivých úloh, příprava výpočetního prostředí, ale i práce na kontinuálním rozvoji výpočetního centra s využitím nejnovějšího hardwaru a softwaru.

Webové prezentace K2/K2NG
a online konfigurátor

Budete se podílet na vývoji editačního systému pro celosvětové webové prezentace ŠKODA AUTO (tzv. K2), přičemž největší výzvou je vytvořit takové funkční a vizuálně atraktivní řešení, které bude vyhovovat všem trhům, na kterých ŠKODA AUTO působí.

SAP Kompetenční centrum

Jako člen jednoho z největších SAP týmů v České republice se budete podílet na zajišťování dodávek projektů v oblasti SAP a široké škály služeb pro ŠKODA AUTO, mateřskou společnost Volkswagen AG i pro sesterské společnosti v rámci koncernu Volkswagen. Během prvního roku si u nás projdete speciálním programem, který vás v problematice SAP důkladně proškolí.

Život ve ŠKODA AUTO

V průzkumech atraktivity zaměstnavatelů se dlouhodobě umisťujeme na předních příčkách. Naši zaměstnanci jsou pro nás vždy na prvním místě. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.

Benefity

Pro váš profesní i osobní růst děláme to nejlepší.

5 týdnů dovolené Vzdělávací a rozvojové programy Výhodné pronájmy vozu Stravování za výhodné ceny Příspěvek na dovolenou Výhodné zápůjčky na bydlení

V Mladé Boleslavi to žije

Moderní město, které je sídlem našeho hlavního závodu, nabízí veškerou občanskou vybavenost a hustou dopravní síť. Najdete zde obchodní centra a supermarkety. Kvalitně se tu najíte, kulturně vyžijete či aktivně strávíte volný čas.

Mladá Boleslav
Praha
40 min
Pec pod Sněžkou
1h 30m
Liberec
35 min

Jaké pozice právě obsazujeme

Nevybrali jste si? Podívejte se na kompletní přehled aktuálně obsazovaných pozic.

Kontakt

Matěj Chour

Matěj Chour

Recruiter – IT

+420 732 294 426

Ponoř se do backend stories a objev vyspělý svět it

Nová sci-fi edice Backend Stories ti přináší další povídku, tentokrát ze světa IT průmyslové špionáže. Odhal krvavé magické praktiky špiónů z Dálného východu operujících ve Škodovce a sleduj drsnou protiakci agenta na paranormální jevy Koska a jeho parťačky, IT expertky Andrey.