ŠKODA Design

BUĎTE TAM, KDE SE NÁPADY MĚNÍ V REALITU

Navrhněte automobil budoucnosti

Do oddělení designu v současné době hledáme kreativní talenty, kteří se budou významně podílet na vývoji příštích generací vozů ŠKODA AUTO. Rozšiřte tým královského oboru designu, pracujte s tím nemodernějším technologickým vybavením a přeměňte své vize v realitu.

Hrajte si s každým detailem

Buďte na počátku vzrušujícího procesu a spolupodílejte se na tvorbě automobilů do těch nejmenších detailů. V oddělení designu poodhalíte neuvěřitelný průběh vzniku nových vozů. Během renderingu se od prvních papírových skic dostaneme přes ty detailnější, vytvářené na digitálních tabletech, až k finálním nákresům a plánům. Ty pak slouží jako podkladová data pro surfacing 3D skic a digitální modeling vozů.

Modelujte v měřítku jedna ku jedné

Naším úkolem je zajistit koordinaci prvků estetiky, ergonomie, funkcionality a technické proveditelnosti. Počítačové 3D modely i reálné clay modely vyráběné metodou CNC frézování nám umožňují vidět i ty nejdrobnější detaily exteriéru a interiéru ve skutečných podmínkách a v životní velikosti, aby co nejvíce odpovídaly budoucí realitě. Využití 3D tisku a studia virtuální reality pak neuvěřitelným způsobem urychluje práci na potřebných úpravách, které můžeme následně přenášet na vyráběné modely. Buďte s námi u toho!

Barvy ve virtuální realitě

Každý vůz, který vyrobíme, má svou duši, k níž neodmyslitelně patří barevná a materiálová kombinace. Pro dosažení dokonalého výsledku musíme zajistit, aby k sobě kombinace těchto prvků vhodně ladily. I v oddělení Colour & Trim proto využíváme studio virtuální reality, zatímco při designu interiérů vozů se u nás setkáte s Cave projekcí. Ta nám umožňuje imaginárně se posadit do nového vozu a vybranou kombinaci barev a výbavy vhodně upravovat. Zažijte tyto jedinečné chvíle i vy!

Mladá Boleslav

Moderní město, které je sídlem našeho hlavního závodu. Nabízí veškerou občanskou vybavenost a hustou dopravní síť. Najdete zde obchodní centra a supermarkety. Kvalitně se tu najíte, kulturně vyžijete či aktivně strávíte volný čas.

Praha
40 min
Pec pod Sněžkou
1h 30m
Liberec
35 min

Život ve ŠKODA AUTO

V průzkumech oblíbenosti zaměstnavatelů se dlouhodobě umisťujeme na předních příčkách. Naši zaměstnanci jsou pro nás totiž vždy na prvním místě. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.

Jaké pozice právě obsazujeme

Nevybrali jste si? Podívejte se na kompletní přehled aktuálně volných pozic.

Kontakt

Jana Rakouská

Jana Rakouská

Recruiter – HR, Nákup, Technický vývoj

+420 604 292 688
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
OK Více informací