ŠKODA Design

BUĎTE TAM, KDE SE NÁPADY MĚNÍ V REALITU

Navrhněte automobil budoucnosti

Do oddělení designu v současné době hledáme kreativní talenty, kteří se budou významně podílet na vývoji příštích generací vozů ŠKODA AUTO. Rozšiřte tým královského oboru designu, pracujte s tím nemodernějším technologickým vybavením a přeměňte své vize v realitu.

Hrajte si s každým detailem

Buďte na počátku vzrušujícího procesu a spolupodílejte se na tvorbě automobilů do těch nejmenších detailů. V oddělení designu poodhalíte neuvěřitelný průběh vzniku nových vozů. Během renderingu se od prvních papírových skic dostaneme přes ty detailnější, vytvářené na digitálních tabletech, až k finálním nákresům a plánům. Ty pak slouží jako podkladová data pro surfacing 3D skic a digitální modeling vozů.

Modelujte v měřítku jedna ku jedné

Naším úkolem je zajistit koordinaci prvků estetiky, ergonomie, funkcionality a technické proveditelnosti. Počítačové 3D modely i reálné clay modely vyráběné metodou CNC frézování nám umožňují vidět i ty nejdrobnější detaily exteriéru a interiéru ve skutečných podmínkách a v životní velikosti, aby co nejvíce odpovídaly budoucí realitě. Využití 3D tisku a studia virtuální reality pak neuvěřitelným způsobem urychluje práci na potřebných úpravách, které můžeme následně přenášet na vyráběné modely. Buďte s námi u toho!

Barvy ve virtuální realitě

Každý vůz, který vyrobíme, má svou duši, k níž neodmyslitelně patří barevná a materiálová kombinace. Pro dosažení dokonalého výsledku musíme zajistit, aby k sobě kombinace těchto prvků vhodně ladily. I v oddělení Colour & Trim proto využíváme studio virtuální reality, zatímco při designu interiérů vozů se u nás setkáte s Cave projekcí. Ta nám umožňuje imaginárně se posadit do nového vozu a vybranou kombinaci barev a výbavy vhodně upravovat. Zažijte tyto jedinečné chvíle i vy!

Mladá Boleslav

Moderní město, které je sídlem našeho hlavního závodu. Nabízí veškerou občanskou vybavenost a hustou dopravní síť. Najdete zde obchodní centra a supermarkety. Kvalitně se tu najíte, kulturně vyžijete či aktivně strávíte volný čas.

Praha
40 min
Pec pod Sněžkou
1h 30m
Liberec
35 min

Život ve ŠKODA AUTO

V průzkumech oblíbenosti zaměstnavatelů se dlouhodobě umisťujeme na předních příčkách. Naši zaměstnanci jsou pro nás totiž vždy na prvním místě. Vážíme si jejich práce a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky.

Jaké pozice právě obsazujeme

Nevybrali jste si? Podívejte se na kompletní přehled aktuálně volných pozic.

Kontakt

Jana Rakouská

Jana Rakouská

Specialista náboru pro oblasti Technického vývoje a Nákupu

+420 604 292 688
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
OK Více informací